Siyah Kuşak Eğitimleri

İki çeşit Siyah Kuşak eğitimi vardır. Hedefinize ve daha önceki eğitiminize bağlı olarak size uygun olan eğitimi seçebilirsiniz.

Daha fazlası:

  SİYAH KUŞAK EĞİTİMLERİ

  Bir Siyah Kuşak, süreçlerin bir profesyonel olarak sürekli gelişmesini gören, tamamen eğitimli bir Lean Six Sigma profesyonelidir. İki seçenek vardır: Siyah Kuşak Hizmet sektörü veya Siyah Kuşak Endüstri Sektörü.

  SİZİN İÇİN EN UYGUN SİYAH KUŞAK EĞİTİMİ HANGİSİ?

  İki Siyah Kuşak eğitimlerimizden hangisinin size en uygun olduğu, geçmiş birikimler, tecrübeleriniz ve amacınıza bağlıdır. Siyah Kuşak eğitimlerimiz, Siyah Kuşak eğitimine uygun uluslararası standartları karşılamaktadır.

  Hizmet sektörü için Siyah Kuşak eğitimi, tüm Siyah Kuşak Müfredatı’nı, eğitimi ve pratik ödevini modüler bir şekilde takip etme özelliğine sahiptir. Endüstri Sektörü için Siyah Kuşak eğitimine, endüstri sektörüne özgü metodolojilere ve araçlara odaklanan iki tam gün eklenecektir. Hangi eğitimin size en uygun olacağını belirlemek için sunduğumuz Siyah Kuşak eğitimleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilirisiniz.

  BROŞÜR İSTEĞİ

  Siyah Kuşak Eğitimleri

  Burada farklı Siyah Kuşak eğitimlerine genel bir bakış bulacaksınız.

  Broşür isteği

  İki çeşit Siyah Kuşak eğitimi vardır.

  Lean Six Sigma Siyah Kuşak eğitimlerimiz sırasında, Lean Six Sigma yöntem ve araçlarını kullanarak süreç iyileştirme projelerini ve inisiyatifleri en üst düzeyde nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz. Eğitimi tamamladıktan sonra, bir Siyah Kuşak, süreç sorunlarının arkasındaki temel nedenlere dayanan süreç iyileştirme önerilerini tanımlayabilecek ve uygulayabilecektir.

  ISO18404

  SIX SIGMA VE LEAN’İN UYGULANMASI ARASINDAKİ ÖNEMLİ PERSONEL VE ORGANİZASYONLAR İÇİN YETKİNLİKLER

  Eğitimlerimiz bu standardı takip eder ve burada açıklanan yetkinliklere bağlı kalır.

  Kökenleri 80’lere dayanan Lean Six Sigma, süreç iyileştirmede gerçekten kanıtlanmış ve dünya çapında tanınmış bir metodolojidir.

  Yine de, Six Sigma, Lean ve Lean Six Sigma yeterliliklerini çevreleyen bazı belirsizlik vardı.

  Örneğin, bir Lean Six Sigma Siyah Kuşak sunucusun yetenek seviyesinden nasıl emin olunabilir? Six Sigma veya Lean uyguladığını belirten bir sunucunun bu konudaki gerçek yetenekleri nasıl anlaşılır?

  Tam da bu sebeple “Uluslararası Standardizasyon Örgütü” (ISO), ISO 18404’te Lean Six Sigma için bir evrensel standart tanımladı.

  Lean Six Sigma için bu Uluslararası Standart, Six Sigma, Lean ve “Lean Six Sigma” da personel ve kuruluşlar için gerekli yetkinlikleri belirler. Bunu yaparken, üçüncü şahısların Lean Six Sigma uzmanlarından bekleyebileceklerine netlik getirdi.

  Eğitimlerimiz bu uluslararası standarda uygun olduğu için, örnekteki gibi bir Siyah Kuşak eğitimi arayan bir şirket, The Lean Six Sigma Company tarafından sertifikalandırılmış bir Lean Six Sigma Siyah Kuşak çalışanından ne gibi bir yetkinlik bekleyeceğinden emin olabilir.

  Lean Six Sigma Company eğitimleri, aşağıdaki Lean Six Sigma uzmanları için yetkinlikleri tanımlayan ISO18404 standardına uygundur:

  • Lean Pratisyeni

  • Lean Lideri

  • Lean Uzmanı

  • Lean Six Sigma Yeşil Kuşak

  • Lean Six Sigma Siyah Kuşak

  • Lean Six Sigma Usta Siyah Kuşak

  Sertifikasyon kriterlerimiz doğrudan ISO standartlarına göre belirlenmiştir. Eğitimi tamamlayan katılımcılar, Lean Six Sigma uzmanlarından beklenebilecek uluslararası kabul görmüş ve standart gereklilikleri (ISO18404) yerine getirirler.

  Mischa van Aalten   /   CEO of The Lean Six Sigma Company Group

  BROŞÜR TALEP EDİNİZ

  Program hakkında daha detaylı bilgi için broşür talep ediniz.

  • DD eğik çizgi MM eğik çizgi YYYY
  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.

  ŞİRKET-İÇİ

  LEAN SIX SIGMA’YI ŞİRKET BÜNYENİZDE ÖĞRENİN

  Lean Six Sigma, en iyi proje tabanlı iyileştirme yapısı olarak bilinse de, bundan çok daha geniş bir yapıdır. Lean Six Sigma, kurulmuş bir felsefe, bir organizasyonel ve iyileştirme yapısı olmasının yanı sıra bir dizi araçtır. Bu bakış açısıyla, Lean Six Sigma, rekabet edebilirlik, maliyetlerin düşürülmesi ve müşteri memnuniyetiyle ilgili kurumsal konuları ele almaktadır.

  İsteğinize bağlı olarak, Lean Six Sigma aşamalı olarak uygulanabilir. Her kuruluş eşsiz bir yapıdadır ve bunun evrensel uygulanan ortak bir şablonu yoktur. The Lean Six Sigma Company, sizinle birlikte kuruluşunuza uyarlanmış bir eylem planı geliştirecektir.

  Bizimle iletişime geçinDevamı...