GENEL KATILIMA AÇIK KAYIT

Sarı Kuşak Eğitimi

Genel Bakış

Süresi

4-5 saat

Ön Koşul:

Yok

Yer

0 yer

Yorumlar

Şirketler için

Şirket içi eğitim

(Usta) Kara Kuşaklarımız tarafından şirketinize özel olarak tasarlanmış grup eğitimi veya koçluğu.

Broşür

Program detayı

Eğitim modülleri, program başlıkları ve içerikleri hakkında daha fazla bilgi almak için

Giriş

Bilginizin yeni standardı

Yalın Altı Sigma’da, iyileştirmelerin ancak herkes aynı şekilde çalışırsa gerçekten etkili olduğu yaygın olarak kabul edilir. İyileştirmeler, yalnızca herkes aynı engelleri yaşarsa, standartları herkesin onlardan yararlanacağı şekilde yükseltmeye yardımcı olur. Aksi takdirde, birinin kişisel çalışma şeklinin başka bir çeşidi olur. Uyumlu bir ekip olarak iletişim kurmak, hareket etmek ve karar vermek için herkesin aynı beceri ve yeteneklere – aynı düşünme biçimine – sahip olması gerekir. Sarı Kuşak eğitimi, Yalın Altı Sigma’nın temel düşünme biçimini tanıtır ve bu anlayış üzerine inşa eder. İyileştirmeler bu şekilde gerçekten etkili hale getirilir.

 • Geniş Mezun Ağı
 • Çeşitli eğitim programları
 • Bireysel proje koçluğu

 • Özel MyTraining™ eğitim platformu
 • ISO sertifikalı programlar
 • Uluslararası bulunurluk

Katılımcı yorumlarına göre, eğitimlerimiz 4.8 / 5.0 yıldız olarak değerlendirilmiştir

ORGANİZASYONUNUZA DEĞER KATIN

Herkes için Süreç İyileştirme

Çok yönlü bir Yalın Altı Sigma eğitimi arıyorsanız, o zaman Sarı Kuşak eğitim programından daha iyi bir seçenek yoktur. Sarı Kuşak katılımcıları bir takım roller için hazırlanırlar. Kişisel olarak iyileştirme girişimlerini yürütebilirsiniz.. Ayrıca, diğer Yalın Altı Sigma proje sahiplerine bilgili bir lider olarak hareket etmek için doğru bilgi düzeyine de sahipsiniz. Çünkü projelerde neyin işe yaradığını ve neyin dahil olduğunu tam olarak biliyorsunuz. Dolayısıyla, kuruluşunuz sürekli iyileştirme konusunda ciddiyse, o zaman Sarı Kuşak eğitimi herkesin bilgi standardı olmalıdır.

Eğitim programları

Çalışma şekliniz

Online (zamanı siz ayarlayın)

Ev ortamı rahatlığında çalışın ve eğitimi istediğiniz gibi tamamlayın. Sarı Kuşak, her dersi ne kadar anladığınızı test etmek için videolar, literatür ve çeşitli testler içeren tamamen online bir eğitim ortamı sunar. Bir sınav dahildir, ancak ne zaman gireceğiniz size bağlıdır. Ve ilk seferde başarılı olamazsanız, kolayca yeniden yapabilirsiniz. Kendi hızınızda çalışmak ve sınava girmek istiyorsanız online Sarı Kuşak doğru seçimdir.

Bilgi al

Online (sanal sınıf)

Sanal bir sınıf ortamında Sarı Kuşak eğitimine katılarak etkileşimi online öğrenmenin rahatlığıyla birleştirin. Sadece oturum açın, sınıfa katılın ve başlayın. Sanal sınıfın yararı, sorularınızda size yardımcı olabilecek bir eğitmenin bulunmasıdır. Kendi anlayışınız için tartışmalara katılmaktan hoşlanıyorsanız, ancak yine de çevrimiçi öğrenmenin rahatlığını arıyorsanız, o zaman bu sizin için en iyi seçenektir.

Bilgi al

Sınıf içi

Yalın Altı Sigma’yı bir sınıf ortamında öğrenmeyi tercih ederseniz, Sarı Kuşak sınıf içi eğitimimize katılım da mümkündür. Katılımcılar ve eğitmeninizle birlikte, Sarı Kuşak eğitimi sırasında öğretilen teknikleri inceleyecek, tartışacak ve üzerinde düşüneceksiniz. Yüz yüze eğitimi, bol etkileşim ve ortak öğrenme fırsatı arayanlar için harika bir seçimdir.

Bilgi al

Şirket içi Sarı Kuşak

Yüz yüze ve online seçenekler bireyler için ideal olsa da, tüm bir ekibi eğitmek istiyorsanız Şirket İçi Sarı Kuşak eğitimi en iyi ve en uygun maliyetli seçenektir. Ekip içinde ortak bir Yalın Altı Sigma anlayışı oluşturun ve eğitmenimizin bulunduğunuz yerde bir eğitime ev sahipliği yapmasını sağlayarak, Sürekli İyileştirmeyi çalışma alanınıza taşıyın.

Bilgi al

Getting certified

The value of your certificate

Successfully completing one of our trainings is awarded with an internationally recognized certificate. But what exactly determines the worth of a certificate? We explain why a certificate from The Lean Six Sigma Company is of a higher standard than others on the value of your certificate page

Finansal detaylar

Eğitim Ücretleri

Ücretler

Sarı Kuşak eğitimi, çeşitli çalışma şekilleri içerir ve 2 yıla kadar eğitime erişim sağlar. Sertifikasyon ve final sınavına tekrar girme ücrete dahildir.

Bilgi al

Şirket içi

Eğer aradığınız tüm ekip için uygun bir eğitim ise, Şirket İçi sayfalarımız ilginizi çekecektir. Eğitmenlerimiz, kuruluşunuzdaki bireylere sunduğumuz her eğitime ev sahipliği yapacaktır. Yalın veya Yalın Altı Sigma’yı bir ekip olarak uygulamak için, Şirket İçi eğitimlerimiz daha yararlı olacaktır.

Şirket içi eğitim

White Belt

Formation Lean Six Sigma White Belt

La formation White Belt est un moyen rapide, gratuit et facile de savoir quelle formation Lean Six Sigma est la mieux adaptée à vos besoins. Explorez les bases du Lean Six Sigma, découvrez les rôles que vous pouvez remplir et découvrez quels sont les avantages. Le tout en 3 courtes leçons, présentées par l’un de nos Master Black Belts. Créé en coopération avec The Productivity Company.

 • Découvrez le Lean Six Sigma en 60 minutes.
 • Voir quels rôles sont possibles
 • Découvrez quelle formation vous convient le mieux
 • Présenté par nos Master Black Belts
 • Pas d’attente, aucun paiement nécessaire

Uzman tarafından cevaplar

Ücretsiz Online Webinar

Ücretsiz eğitiminiz

Ücretsiz Beyaz Kuşak

Bize ulaşın

Sarı Kuşak Eğitimi

 • DD eğik çizgi MM eğik çizgi YYYY
 • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.

Testimonials

Customer reviews

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Sarı Kuşak eğitimi almalıyım?

Sarı Kuşak eğitimimizi tamamlamak, Yalın Altı Sigma’da hız kazanmanın hem hızlı hem de nispeten basit bir yoludur. Eğitim, Yalın Altı Sigma projesine dahil olan (ancak bunlara liderlik etmesi veya katılması gerekmez) biri olarak karşılaşabileceğiniz tekniklerin çoğunu size öğretir.

Bu, onu projeler hakkında iyi bilgi sahibi olmak isteyen ekip üyeleri için değil aynı zamanda projelere liderlik eden kişileri yönlendirmek zorunda kalabilecek yöneticiler ve ekip liderleri için uygun bir eğitim olmasını sağlar. İnsanlar bir Kaizen Etkinliği veya Değer Akışı Haritalama etkinliği gerçekleştirmek istediklerinden bahsetmeye başladıklarında, körü körüne girmek veya faydaları bilinmediği için zaman ayırmayı reddetmek yerine, bunun ne kadar zaman alabileceğini ve ne bekleyeceğinizi bileceksiniz.

Bu sadece yeni başlayanlara yönelik bir eğitim mi?

Sarı Kuşak eğitimi sadece yeni başlayanlar için tasarlanmamıştır, program Kara Kuşaklar ve Yalın Liderlerin de kullandığı aynı tür karmaşık araçları ele alır. Aradaki fark, Minitab gibi istatistiksel araçların kullanımı ve diğer araçların yanı sıra DMAIC proje yapısı bilgisi gibi Yalın Altı Sigma araçlarıdır.

Diğer eğitimler proje yönetimi araçlarını derinlemesine incelerken, Sarı Kuşak en sık kullanılan araçlara odaklanır. Kişisel olarak bir Yalın Altı Sigma projesine liderlik etmeyi düşünmüyorsanız, örneğin Sarı Kuşak sizin için Kara Kuşak’tan çok daha iyi bir seçimdir. Bu aynı zamanda, Yalın Altı Sigma hakkında hızlı bir şekilde bilgi edinmek ve bilginin kanıtı olarak bir sertifika almak isteyenler için iyi bir hızlandırılmış eğitim haline getirir.

Yalın Altı Sigma hakkında önceden herhangi bir deneyimim ve bilgim olmadan bir eğitime kaydolabilir ve katılabilir miyim?

Sunduğumuz her eğitim programı, katılımcılarımızın Yalın Altı Sigma metodolojisini hiç bilmeden eğitime başladıklarını varsayar. Temel bilgilerle başlar ve önceden deneyim yokmuş gibi bahsedilen her konuyu açıklar. Eğitim sırasında, bilgi düzeyinizi geliştirmenize yardımcı olacak simülasyonlar ve uygulamalar yapacaksınız. Eğitiminizin parçası olarak bir proje yürütmeyi seçerseniz, başlamanıza yardımcı olmak için The Lean Six Sigma Company’nin Usta Kara Kuşaklarından biri tarafından koçluk yapılacak ve destekleneceksiniz.

Akşam veya hafta sonu programları sunuyor musunuz?

The Lean Six Sigma Company, eğitim derslerini normal çalışma saatlerinde düzenlemeye çalışmaktadır. Bu, katılımcılarımızın özel hayatlarına müdahale etmemek, katılımcılarımızın normal mesai saatlerinde Yalın Altı Sigma ile çalışma fikrine alışmalarını sağlamak ve eğitimi tamamladıktan sonra bu alışkanlığı sürdürmek için bilinçli bir seçimdir Ancak bazı yerel, özel durumlar geçerlidir. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Yalın eğitimi mi yoksa Yalın Altı Sigma eğitimi mi mevcut kariyerimde daha faydalı?

Yalın ve Yalın Altı Sigma, herhangi bir kariyer aşamasında kullanmaya başlayabileceğiniz metodolojilerdir. Yeni başlayan biri olarak bile, işinize muazzam değer katarlar. Her iki metodoloji de mevcut sorumluluklarınızın bir kısmını değiştirerek, işinize ek olarak hizmet edebilir. Seçtiğiniz eğitim programına bağlı olarak yeni tam zamanlı kariyeriniz olabilir.

Farklı dillerde eğitim veriyor musunuz?

Dünya çapındaki varlığımız hakkında daha fazla bilgiyi www.theleansixsigmacompany.com dünya haritası sayfamızda bulabilirsiniz, burada hangi ülkelerde aktif olduğumuzu ve hangi dillerde eğitim verdiğimizi bulacaksınız.

Benim için doğru eğitim hangisidir?

Bu, hedeflerinize ve neyi başarmak istediğinize bağlıdır. Örneğin Yalın Altı Sigma’yı diğer işlerinizin yanında yarı zamanlı kullanmayı tercih ederseniz, Yeşil Kuşak eğitimi doğru tercih olacaktır. Sürekli İyileştirme ve Yalın Altı Sigma ile tam zamanlı olarak çalışmaksa amacınız, Kara Kuşak eğitimi doğru tercih olacaktır. Aynısı sırasıyla Yalın için, Yalın Uygulayıcı ve Yalın Lideri eğitimleri içinde geçerlidir.

Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz?

Belki de hala hangi eğitim programının size uygun olduğu konusunda emin değilsiniz. Yalın mı yoksa Yalın Altı Sigma mı? Tüm sorularınızda size yardımcı olmamıza izin verin, böylece her zaman doğru seçimi yapabilirsiniz. Güler yüzlü uzmanlarımız destek hatının diğer ucunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarlar.

Bize ulaşın

Vakalar / Bloglar

Diğer eğitimler

İhtiyaçlarınıza uygun doğru eğitimi bulun.

Broşürümüzü talep edin

Sorularınızın tüm cevapları broşürümüzde

Karar vermenize yardımcı olması için broşürümüzü inceleyin

 • DD eğik çizgi MM eğik çizgi YYYY
 • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.