Hakkımızda

YALIN ALTI SİGMA ALANINDA ÖNCÜ

The Lean Six Sigma Company 2002 yılında Hollanda’nın Rotterdam şehrinde kuruldu ve 2019’dan beri Türkiye’de faaliyet gösteriyor. Bugüne kadar yüzlerce şirkete hizmet sunuldu ve binlerce katılımcı Yalın Altı Sigma profesyonelleri olma konusunda eğitildi. Bugün dünya çapında 25’ten fazla ülkede faaliyet gösteriyoruz.

Amacımız şirketlerin yaptıkları işte başarılı olmalarını kolaylaştırmaktır. Bunu, katılımcılarımızı becerili Yalın Altı Sigma profesyonelleri olmaları konusunda eğiterek yapıyoruz. Yalın Altı Sigma programlarının uygulanmasında şirketlere aktif desteğimizi sunuyoruz. Odak noktamız eğitim, etkinlikler ve koçluk yoluyla bilgi aktarımıdır.

The Lean Six Sigma Company, Yalın Altı Sigma eğitimimizi tamamlamanın özel bir şey olması ve ekstra fayda sağlaması gerektiğine inanıyor.
Bu nedenle dünya çapında değer verilen ve tanınan bir sertifikasyon sunmak için büyük çapa harcıyoruz. Batı Avrupa’daki ilk ISO13053 ve ISO18404 akredite eğitim kuruluşlarından biri olarak ortalama endüstri standartlarını aşıyoruz.

Dünya çapındaki üniversitelerde işbirliği yaparak sertifikamızın saygın resmi eğitim kurumları tarafından onaylandığını garanti ediyoruz. Hollanda ve Belçika’da Kara Kuşak müfredatımız resmi yüksek lisans derecesi olarak tanınmaktadır.

Eğitim programımızı tamamladıktan sonra sertifikalı Yalın Altı Sigma profesyonelleri şirketlere anında fayda sağlayabilirler. Kendilerine ise sertifikalarımız kariyer fırsatları açısından önemli bir katkı sağlar.