Hakkımızda

LEAN SIX SIGMA ALANINDA ÖNCÜ

The Lean Six Sigma Company, 2002 yılında Hollanda’nın Rotterdam şehrinde kuruldu. Bugüne kadar, yüzlerce organizasyona hizmet verildi ve binlerce katılımcı Lean Six Sigma Uzmanı olması için eğitildi. Bugün 12 ülkede ve iki kıtada bulunuyoruz.

Arzumuz, kurumların yaptığı işi mükemmel hale getirmelerini sağlamaktır. Bunu, temsilcilerimizi nitelikli Lean Six Sigma uzmanları haline getirerek yapıyoruz. Ayrıca Lean Six Sigma programlarının uygulanmasında kuruluşlara aktif destek sunuyoruz. Odak noktamız eğitim, workshop ve koçluk yoluyla bilgi aktarımı sağlamaktır.

The Lean Six Sigma Company, Lean Six Sigma eğitimini tamamlamanın, özel bir şey olması ve ekstra bir fayda sağlaması gerektiğine inanmaktadır. 

Avrupa çapında üniversiteler ile yakın iş birliği

Avrupa çapında üniversiteler ve yüksek okullar (örneğin Paris/Fransa, Londra/İngiltere, Gent/Belçika ve Rotterdam/Hollanda) ile iş birliği yaparak, belgelendirmenin saygın resmi eğitim kurumları tarafından onaylanmasını garanti ediyoruz. Bazı pazarlarda, Lean Six Sigma Siyah Kuşak programımız resmen lisansüstü eğitim derecesi olarak kabul edilmektedir (Hollanda / Belçika). 

Sertifikalı Lean Six Sigma uzmanları, eğitimimizin tamamlanmasının ardından, kuruluşlara anında fayda sağlayabilir. Kendilerine ise, sertifikalarımız kariyer fırsatları açısından önemli düzeyde katkı sağlamaktadır.