Ücretsiz Yalın Altı Sigma ile Tanışma

 • The Lean Six Sigma Company firmasını kolayca keşfedersiniz

 • Tüm sorularınız bir Usta Siyah Kuşak tarafından cevaplanır

 • Diğer katılımcılardan neden Lean Six Sigma eğitimi seçtiklerini öğrenebilirsiniz

 • Atölye boyunca tam olarak Lean Six Sigma'nın ne olduğunu anlayabilirsiniz

ÜCRETSİZ LEAN SIX SIGMA ATÖLYESİ

İşinizin daha verimli olabileceğini hissediyorsunuz, ancak Lean Six Sigma’nın kuruluşunuz için ne demek olduğunu bilmiyor musunuz? Yoksa hangi eğitimi seçeceğinizden emin mi değilsiniz? Lean Six Sigma ile tanışma deneyimini (Lean Six Sigma atölyesinde) yaşayın. Tecrübeli Siyah Kuşaklarımız, Lean Six Sigma’nın kullanımı ve avantajları hakkında size bir fikir versin. Bütün sorularınızı cevaplamaya hazır olacaklardır.

THE LEAN SIX SIGMA İLE TANIŞMA

3 saatlik atölye çalışması sırasında Lean Six Sigma’nın ne olduğunu keşfedeceksiniz. Atölye, en önemli Lean Six Sigma tekniklerinin açıklanacağı ve yaşanacağı bir simülasyondan oluşmaktadır. Yapılması ve yapılmaması gerekenler ve ayrıca Lean Six Sigma’nın ne zaman uygulanabilir olduğu ve olmadığı yoğun olarak tartışılır. Ayrıca Lean Six Sigma’nın bir organizasyona entegrasyonunu tartışırız, böylece Lean Six Sigma’nın mevcut çalışma ortamınıza nasıl uyduğuna dair bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Tecrübemiz ve kanaatimizce atölye özellikle eğlencelidir. Aynı soruları olan ve etkileşimli yaklaşımla bir grup insanla birlikte olacaksınız, birbirinizden çok şey öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz Yalın Altı Sigma ile Tanışma

Yalın Altı Sigma’ya yönelik ücretsiz tanıtım etkinliği

BROŞÜR TALEP EDİN

PRATİK BİLGİLER

Lean Six Sigma atölyesine katılım ücretsizdir. Maksimum katılımcı sayısı 20’dir. Atölyenin süresi yaklaşık 3 saattir. Lean Sİx Sigma ile ilgili tüm sorularınızı sormak için bolca zamanınız olacaktır.

Ücretsiz: Kuruluş başına maksimum 3 katılımcı kabul edilir.

 • Hidden

  Additional Data

 • DD eğik çizgi MM eğik çizgi YYYY
 • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.

ISO18404

KİLİT PERSONEL VE ​​ŞİRKETLERİN YETKİNLİKLERİ SIX SIGMA VE LEAN UYGULAMASIYLA İLİŞKİLENDİRMESİ

Eğitimlerimiz bu standardı takip eder ve burada açıklanan yetkinliklere bağlı kalır.

Kökenleri 80’lere dayanan Lean Six Sigma, süreç iyileştirmede gerçekten kanıtlanmış ve dünya çapında tanınmış bir metodolojidir.

Yine de, Six Sigma, Lean ve Lean Six Sigma yeterliliklerini çevreleyen bazı belirsizlik vardı.

Örneğin, bir Lean Six Sigma Siyah Kuşak sunucusun yetenek seviyesinden nasıl emin olunabilir? Six Sigma veya Lean uyguladığını belirten bir sunucunun bu konudaki gerçek yetenekleri nasıl anlaşılır?

Tam da bu sebeple “Uluslararası Standardizasyon Örgütü” (ISO), ISO 18404’te Lean Six Sigma için bir evrensel standart tanımladı.

Lean Six Sigma için bu Uluslararası Standart, Six Sigma, Lean ve “Lean Six Sigma” da personel ve kuruluşlar için gerekli yetkinlikleri belirler. Bunu yaparken, üçüncü şahısların Lean Six Sigma uzmanlarından bekleyebileceklerine netlik getirdi.

Eğitimlerimiz bu uluslararası standarda uygun olduğu için, örnekteki gibi bir Siyah Kuşak eğitimi arayan bir şirket, The Lean Six Sigma Company tarafından sertifikalandırılmış bir Lean Six Sigma Siyah Kuşak çalışanından ne gibi bir yetkinlik bekleyebileceğinden emin olabilir.

Lean Six Sigma Company eğitimleri, aşağıdaki Lean Six Sigma uzmanları için yetkinlikleri tanımlayan ISO18404 standardına uygundur:

 • Lean Practitioner

 • Lean Leader

 • Lean Expert

 • Lean Six Sigma Yeşil Kuşak

 • Lean Sigma Siyah Kuşak

 • Lean Six Sigma Usta Siyah Kuşak

Sertifikasyon kriterlerimiz doğrudan ISO standartlarına göre belirlenmiştir. eğitimi tamamlayan katılımcılar, Lean Six Sigma uzmanlarından beklenebilecek uluslararası kabul görmüş ve objektif gereklilikleri (ISO18404) yerine getirirler.

Mischa van Aalten   /   CEO of The Lean Six Sigma Company Group

BROŞÜR TALEP EDİN.

Daha fazla bilgi ve ayrıntılı program için broşür isteyin.

 • DD eğik çizgi MM eğik çizgi YYYY
 • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.

ŞİRKET İÇİ

ALTI SİGMA’YI ŞİRKET BÜNYENİZDE ÖĞRENİN

Yalın Altı Sigma, en iyi proje tabanlı iyileştirme yapısı olarak bilinse de, bundan çok daha geniş. Yalın Altı Sigma, kurulmuş bir felsefe, bir organizasyonel ve iyileştirme yapısı olmasının yanı sıra bir dizi araçtır. Bu bakış açısıyla, Yalın Altı Sigma, rekabet edebilirlik, maliyetlerin düşürülmesi ve müşteri memnuniyetiyle ilgili kurumsal konuları ele almaktadır. 

İsteğinize bağlı olarak, Yalın Altı Sigma aşamalı olarak uygulanabilir. Her kuruluş eşsiz bir yapıdadır ve bunun evrensel uygulanan ortak bir şablonu yoktur. The Lean Six Sigma Company, sizinle birlikte kuruluşunuza uyarlanmış bir eylem planı geliştirecektir.

Bizimle iletişime geçinDevamı...